October 2014

• TVD » Promo - 6x06

31. october 2014 at 18:22 | Mrs Salvatore |  TVD » Promo » Season 6


Nathaniel Buzolic v jeho novém spin-offu The Originals: Awakening

29. october 2014 at 18:18 | BMikaelson |  TO: NEWS, SPOILERS

Herce Nathaniela Buzolica, budeme moc vidět v novém webseriálu, který ponese název The Originals: Awakening.

Nathaniel se o tomto projektu zmíňil takto: "Jsem nadšený, že se fanoušci dočkají více Kola, nejvíce nepochopeného člena rodina Mikaelsonových." První epizodu budeme moc vidět v pondělí 10.11. 2014 na stanici The CW během vysílaní nového dílu The Originals. Celkem nás čekají čtyři části, které budou souviset i se zimním finálem The Originals, které se bude vysílat 8.12.2014.

A o čem vlastně bude? Dostaneme se zpět do roku 1914, kdy měl Kol uzavřít spojenectví s čarodějkami z francouzské čtvrti New Orleans. Webseriál také zodpoví některé důležité otázky, týkající se minulosti Kola - jak a proč stál proti svým sourozencůma proč ho propíchli dýkou. Dále se dozvíme víc ohledně jeho spojenectví.

Za čtyřmi díly, tohoto webseriálu stojí scenáristka The Originals, Carina Mackenzie. Je nadšená, že mohla pracovat na příběhu o zlomyslné postavě. "Když jsme se dozvěděli, že máme možnost natočit webseriál, okamžitě jsem si vzpomněla na Kola, protože jeho postava byla vždy součástí města. Už z The Vampire Diaries, víme, že Kol má společnou minulost s čarodějkami z New Orleans. A na tohle jsem pamatovali už od začátku The Originals," sdělila Carina.

"V této internetové serii fanoušci uvidí, jak některé z událostí z minulé serie souvisí s Kolem. Také odhalíme nějaké vodítka ohledně toho, co má současný Kol v plánu s Davinou. Díky výměně těl teď v seriálu Kola hraje Daniel Sharman* , ale jsme nadšení, že jsme do flashbacků přivedli Nathaniela Buzolice. Ráda jsem s ním pracovala - je vtipný a Kola ztvárňil opět velmi dokonale," dodala na závěr.

Co si o tomhto myslíte? Podělte se s námo o váš názor! Budeme rádi. Já jsem nadšená, protože herce Nathaniela mám velice ráda!

*Daniela, můžete znát ze seriálu Teen Wolf, kde se zahrál jednu z hlavnějších postav. 

The Originals: 2x04 Webclip - Live and Let Die

29. october 2014 at 17:03 | BMikaelson